امکان ساخت اکانت فیک آمریکا

ساخت وبلاگ

امکان ساخت اکانت فیک آمریکا

شما امروزه برای ثبت نام یا خرید حساب کاربری در نرم افزارها یا سایت های خارجی گوناگون؛ نیاز به امکان ساخت اکانت فیک آمریکا دارید. امروزه خیلی از افراد از طریق شماره مجازی رایگان آمریکا ،برای تلگرام می‌توانند اقدام به رد و بدل کردن پیام و تماس های تلفنی بین دوستان خود کند.

شما در زمان ساخت اکانت اپل آیدی برای ایجاد، فعالسازی و ثبت آدرس و کدپستی نیازمند شماره فیک امریکا برای اپل آیدی می‌باشید. شما باید شماره و آدرس درست و مشخص شده را وارد کنید تا با مشکل روبرو نشوید. در ادامه از این مقاله شما را با برنامه ساخت شماره مجازی امریکا و اکانت فیک آن آشنا می کنیم.

کاربرد ساخت اکانت فیک آمریکا چیست؟

به طور کلی آدرس فیک آمریکا یا زیپ کد از جمله اطلاعات شخصی برای تشخیص هویت افراد می باشد. شما در زمان ثبت نام در پلتفرم های مانند: ثبت نام لاتاری، خرید آنلاین، صدور مستر کارت مجازی، ویزا کارت مجازی، ساخت اکانت اپل آیدی و گوگل نیازمند آدرس و امکان ساخت اکانت فیک آمریکا برای تکمیل اطلاعات خود هستید.

ساخت شماره مجازی آمریکا رایگان

به طورکلی ساخت شماره فیک آمریکا کمی دشوار است اما کار غیر ممکنی نیست. شاید خیلی از افراد مایل باشند که شماره تلفن مجازی داشته و با استفاده از آن اقدامات خاصی را انجام دهند. به عنوان مثال شما با داشتن شماره مجازی رایگان آمریکا ، برای تلگرام می توانید با دوستان و اقوام که در ایالات متحده زندگی می کند تماس برقرار کرده هزینه های گزاف برای مکالمات بین المللی پرداخت نکنید.

امکان ساخت اکانت فیک آمریکا با برنامه ها!

ساخت شماره مجازی و اکانت فیک آمریکا دردسرها و محدودیت هایی را به دنبال دارد. به عنوان نمونه بعضی از سرویس های VOIPبرای انجام این کار کاربر را وادار به خرید اشتراک می کنند. شما می توانید از اپلیکیشن ها و برنامه ساخت شماره مجازی آمریکا برای این کار استفاده کنید. در ادامه شما را با تعدادی از آن ها آشنا می کنیم.

برنامه TextNow برای ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا

برنامه TextNow شما را برای امکان ساخت اکانت فیک آمریکا قادر می سازد. بعد از ثبت نام در آن امکان ارسال و دریافت پیامک و تماس تلفنی با شماره های مجازی فراهم می شود. شما در ضمن در سایر اپلیکیشن های پیام رسان مانند تلگرام می توانید ثبت نام کرده و یک اکانت مجازی داشته باشید. شماره های ارائه شده توسط آن از جمله شماره های آمریکایی و کانادایی هستند که شما را قادر به برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان با ساکنین کانادا و آمریکا می کند. اگر شما قصد داشته باشید از طریق برنامه TextNow با شماره های مجازی خود با کشورهای دیگر تماس داشته باشید؛ مجبور به پرداخت هزینه می باشید.

 

امکان ساخت اکانت فیک آمریکا با برنامه TextPlus

اگر شما به دنبال برنامه عالی برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا هستید برنامه TextPlus به شما معرفی می کنیم. شما برای ثبت نام در آن نیازی به دریافت کد فعالسازی ندارید؛ از این رو کاربران زیادی دارد. شما برای اولین بار باید ایمیل و شماره تلفن اصلی خود را وارد کرده و بدون نگرانی در مورد عدم دریافت کد فعال سازی و تایید می توانید از آن به عنوان یک برنامه پیام رسان استفاده کنید.

البته لازم به ذکر است شما در این سایت ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا باید وارد منوی تنظیمات شده و گزینه Contact Info را انتخاب کرده سپس گزینه Get a Free TextPlus Number انتخاب نمایید. سپس ایالت مدنظر خود را انتخاب کرده و شماره مجازی خود را به همین راحتی بسازید.

سپس از طریق این شماره مجازی می توانید در برنامه های پیام رسان دیگر مانند وایبر، تلگرام و غیره ثبت‌نام کرده و اکانت مجازی داشته باشید. این برنامه از جمله پرمخاطب ترین و محبوب ترین اپلیکیشن ها محسوب می‌شود که کاربران زیادی با هدف داشتن شماره مجازی و آدرس فیک آمریکا به آن مراجعه می کنند.

سایت Textfree برای ایجاد شماره مجازی آمریکا

سایت Textfree به کاربران خود اجازه می‌دهد تا برای ایجاد رایگان شماره تلفن مجازی آمریکا اقدام کنند. شما بعد از ساخت رایگان شماره تلفن مجازی می توانید اقدام به برقراری تماس تلفنی،ارسال و دریافت پیامک و ثبت نام در برنامه های پیام رسان کنید. این سرویس دارای اپلیکیشن های اندرویدی و ios می باشد و نسخه اصلی و رسمی این برنامه تنها در ایالات متحده قابلیت دانلود دارد.

 

سایت fakeaddressgenerator برای ساخت شماره فیک امریکا برای اپل ایدی

برای ایجاد اپل آیدی نیازمند آدرس حقیقی می باشید و براساس هر کشور و منطقه ای. به عنوان مثال اگر کشور ایران از طرف اپل پشتیبانی شود؛ شماره تلفن ارائه شده باید 8 رقمی و کدپستی نیز 10 رقمی باشد و پیش شماره شهر تهران در نظر گرفته شود در غیر این صورت اپل آدرس ارائه شده را تایید نمی کند.

از این رو شما نیازمند به یک آدرس حقیقی برای ساخت اپل آیدی هستید. بنابراین بسیاری از کاربران ایرانی به دنبال آدرس هایی با فرمت های صحیح از کشور های پشتیبانی شده توسط شرکت اپل می باشند که در اصطلاح به آن ها آدرس جعلی می گویند. شما از طریق سایت fakeaddressgenerator می توانید اقدام به دریافت آدرس فیک آمریکا و زیپ کد آن کنید.

نتیجه گیری

امکان ساخت اکانت فیک آمریکا برای ثبت نام در پلتفرم ها برای تشخیص هویت تان نیاز است. هر کدام از روش های گفته شده دارای ثبات زیادی نیستند و ممکن است در زمان استفاده از آن ها با مشکل روبرو شوید. ولی اگر به دنبال ایجاد شماره مجازی رایگان آمریکا برای تلگرام یا هر پیام رسان دیگری هستید؛ مستلزم استفاده از این روش ها می باشید.

منبع:https://mobilekomak.com/

اکانت های قانونی و ترکیبی بازی ps4...
ما را در سایت اکانت های قانونی و ترکیبی بازی ps4 دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهران مدیری game09 بازدید : 683 تاريخ : پنجشنبه 31 شهريور 1401 ساعت: 12:11