رادان کیوسی؛ مرجع کارشناسی رنگ خودرو

ساخت وبلاگ

امروزه با افزایش چشمگیر قیمت همه چیز در کشور، خرید خودروهای دست دوم در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است؛ اما همان‌طور که می‌دانید شما باید قبل از خرید خودروی دست دوم، از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. رادان کیوسی؛ مرجع کارشناسی رنگ خودرو در ایران برای شما با قیمت و کیفیت مناسب، کارشناسی رنگ و بدنه خودروی شما را انجام می‌دهد و دیگر شما نیاز نیست نگران سلامت خودروی خود باشید.

به گزارش ایسنا به نقل از رادان کیوسی، مجموعه رادان کیوسی به عنوان یکی از مراکز کارشناسی رنگ، کارشناسی صفر تا صد خودروی شما را که شامل چک کردن رنگ و بدنه خودرو، چک کردن فنی ماشین، آپشن‌ها و تست رانندگی به منظور بررسی سلامت خودرو را با  کیفیت خوب انجام می‌دهد. کارشناسی خودرو  قبل از خرید، برای شما مزیت‌هایی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، دانستن قیمت واقعی خودرو می‌باشد.

به نقل از سایت کارشناسی رنگ خودرو رادان کیوسی: امروزه یکی از موضوعاتی که در حوزه خودرو مورد استقبال قرار گرفته است و از جایگاه خوبی برخوردار است؛ کارشناسی رنگ ماشین است. در واقع کارشناسی رنگ اتومبیل را می‌توان یکی از موضوعات مهم و حیاتی دانست که از قضا جزء پر درآمدترین مشاغل هم می‌باشد. خرید و فروش خودرو بین مردم رواج زیادی پیدا کرده است. بیشتر افرادی که قصد خرید خودرو اعم از خودرو دست دوم و یا حتی صفر کیلومتر را دارند، برای اطمینان از سلامت خودرو مورد نظر احتیاج به کارشناسی رنگ و بدنه خودرو دارند.

یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین قسمت ها در کارشناسی، کارشناسی رنگ خودرو می‌باشد که در مجموعه رادان کیوسی، توسط دستگاه‌های دیجیتال و با دقت بالا انجام می‌شود. یکی از عواملی که در ارزش واقعی خودرو تاثیر می‌گذارد، رنگ خودرو می‌باشد و به همین دلیل است که این قسمت خودرو یکی از مهم‌ترین بخش‌ها می باشد و نیاز است با دستگاه‌ها انجام شود.

حال شاید برای شما این سوال پیش بیاید که با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ می‌شود مطمئن شویم که خودرو بدون رنگ است؟ در پاسخ به این سوال شما باید بگویم خیر! زیرا دلالان و صافکاران ماهر، با دقت بالا خودرو را ترمیم می‌کنند که تنها فقط مالک خودرو می‌داند این خودرو رنگ دارد. اما شما نباید نگران این موضوع باشید! مجموعه رادان کیوسی؛ مرکز کارشناسی رنگ در ایران اینجا است تا دست کلاهبرداران را برملا کند؛ این مجموعه با استفاده از ابزارهای تست رنگ دیجیتال و بررسی المان‌های دیگر مثل تجربه کارشناسان ماهر و.. می‌تواند به راحتی رنگ خودروی شما را تشخیص دهد و از افتادن شما در دام دلالان جلوگیری کند.

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو فقط شامل رنگ خودرو نمی‌باشد و در واقع به سه دسته تقسیم می‌شود: دسته اول کارشناسی قسمت‌های مهم خودرو مثل ستون، سقف و شاسی خودرو می‌باشد. دسته دوم کارشناسی تعویض قطعات مثل گلگیرها، درب‌های کناری، درب صندوق عقب و کاپوت می‌باشد، در این مرحله کارشناسان ماهر ما بررسی می‌کنند که آیا قطعات فابریک خودرو تعویض شده است یا خیر. دسته سوم کارشناسی رنگ و بدنه خودرو می‌باشد که در این مرحله کارشناسان مجموعه رادان کیوسی با مهارت و تجربه بالا چک می‌کنند  آیا خودرو تصادف و ضربه‌ای شدید به بدنه‌اش وارد شده است یا خیر.

شما می‌توانید قبل از خرید خودروی دست دوم، با مراجعه به رادان کیوسی (https://radanqc.com/) که یکی مراکز کارشناسی رنگ خودرو در ایران می‌باشد، از سلامت و فنی خودرو اطمینان حاصل نماید و سپس اقدام به خرید کنید. مجموعه رادان کیوسی؛ مرکز کارشناسی رنگ خودرو همواره در حال تلاش است تا خدمات خود را به شما ارائه دهد و همیشه همراه شما باشد.

منبع:رادان کیوسی؛ مرجع کارشناسی رنگ خودرو

اکانت های قانونی و ترکیبی بازی ps4...
ما را در سایت اکانت های قانونی و ترکیبی بازی ps4 دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهران مدیری game09 بازدید : 201 تاريخ : دوشنبه 13 تير 1401 ساعت: 13:47