خدمات بهینه سازی سایت و سئو

ساخت وبلاگ

خدمات سئو webolutions

سئو چیست؟

SEO مخفف کلمه ای برای بهینه سازی موتور جستجو است که فرایند بهبود (بهینه سازی) یک وب سایت است به گونه ای که به راحتی بصورت آنلاین یافت می شود. SEO در درجه اول بر بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مانند Google و BING تمرکز دارد. هرچه وب سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو ظاهر شود ، احتمال بازدید از آن بیشتر می شود. وقتی یک وب سایت ترافیک بیشتری دریافت کرد ، احتمال کسب و کار بیشتر وجود دارد.

آیا انواع مختلفی از خدمات سئو وجود دارد؟ اگر چنین است ، آنها چیست؟

چندین نوع مختلف بهینه سازی وب سایت وجود دارد. لطفا در زیر توضیحی در مورد انواع مختلف خدمات جستجوگرها مشاهده کنید:

...

1. SEO فنی: تجزیه و تحلیل عوامل فنی وب سایت که در رتبه بندی های آن تأثیر می گذارد.

کارآیی کد

یک عامل مهم برای بهینه سازی وب سایت بهره وری از کدی است که با آن وب سایت ایجاد شده است. کد ناکارآمد نفخ شده می تواند زمان بارگذاری وب سایت را کند کرده و کد به متن (در صفحه-محتوا) را رقیق کند. وقتی محتوای صفحه را بهینه می کنیم ، با به حداقل رساندن کد وب سایت ، بهینه سازی توسط Google بهتر دریافت می کند. Google اگر کد کمتری داشته باشد ، معنای معنایی صفحه را بیشتر می فهمد. این به بهبود رتبه بندی کمک می کند.

سرعت وب سایت

الگوریتم رتبه بندی گوگل به طور مداوم به روز می شود تا تجربه کاربران خود را بهبود بخشد. علاوه بر ارائه نتایج دقیق که به یک پرس و جو پاسخ می دهد ، گوگل همچنین در رتبه بندی خود سرعت یک وب سایت را تعیین می کند. یک وب سایت سریعتر یک تجربه کاربری برتر را به یک بازدید کننده وب سایت ارائه می دهد. همه موارد مساوی ، Google یک وب سایت سریعتر قبل از یک سایت کندتر ارائه می دهد زیرا یک بازدید کننده احتمالاً تجربه بهتری با وب سایت سریعتر خواهد داشت. زمان بارگذاری صفحه باید کمتر از 2.5 ثانیه باشد.

پاسخگویی به موبایل

یکی دیگر از عوامل مهم رتبه بندی این است که آیا وب سایت پاسخگو است ، به این معنی که طرح وب سایت با نوع دستگاه مورد استفاده برای مشاهده وب سایت سازگار است. هنگامی که یک وب سایت پاسخگو است ، تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد. وب سایت هایی که پاسخگو نیستند ، سعی در ارائه کلیه عرض صفحه به منظور رومیزی روی تلفن یا رایانه لوحی هوشمند دارند. برای اینکه صفحه مناسب باشد ، محتوای صفحه باید در اندازه کاهش یابد ، که به طور معمول باعث می شود صفحه قابل مشاهده نباشد. با همه موارد مساوی ، Google یک وب سایت پاسخگوی تلفن همراه را قبل از یک سایت غیر پاسخگو ارائه می دهد.

SSL / HTTPS

Google مانند کاربران خود وب سایتهایی را که دارای امنیت هستند ترجیح می دهد. وب سایت با بدافزار نمونه ای شدید از یک وب سایت ضعیف و ناامن است. البته هیچ کس نمی خواهد با مراجعه به وب سایتی که ایمن نیست ، کامپیوتر خود را آلوده کند. گوگل با افزایش اهمیت وب سایت های HTTPS بر روی سایت های HTTP به طور پیوسته اهمیت داشتن وب سایت ایمن را افزایش می دهد.

HTTPS به سادگی بدان معنی است که وب سایت با گواهی SSL محافظت می شود. SSL مخفف Secured Socket Layer است . این پروتکل ارتباطی است که یک ارتباط مطمئن بین یک بازدید کننده و یک وب سایت ایجاد می کند. محافظت از اطلاعات وارد شده توسط یک بازدید کننده و دریافت شده توسط وب سایت برای Google بسیار مهم است ، بنابراین ، آنها وب سایتی را که از SSL محافظت شده است (https) بر روی وب سایت هایی که (http) نیستند ، رتبه بندی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو فنی ، الکس کریس مقاله عالی در مورد سئو فنی چیست؟ بهترین تمرینات برای رتبه های بالاتر.

...

2. SEO On-Page: بهینه سازی عناصر صفحه قابل مشاهده که در رتبه بندی ها اثر می گذارند.

عنوان صفحه و توضیحات متا

عنوان صفحه وب و توضیحات متا به دو دلیل برای رتبه بندی سئو بسیار مهم است. ابتدا ، هر دو باید حاوی کلید واژه اصلی شما باشند تا Google به معنای معنایی صفحه شما کمک کند. به جای پر کردن کلمات کلیدی (SEO مدرسه قدیمی) ، از تنوع کلمات کلیدی خود استفاده کنید. بهترین کار این است که از مترادف ها ، تغییرات متن و تغییر ترتیب کلمات در یک عبارت کلمه ای استفاده کنید. یک شرکت حرفه ای خدمات جستجوگرها می داند که چگونه به بهترین گزینه برچسب ها و توضیحات متا را برای کمک به رتبه بندی سؤالات جستجوی گوگل و بهبود ترافیک ارگانیک به دست آورد.

عناوین صفحه دوم دلیل و توضیحات متا مهم است زیرا آنها فرصتی برای تمایز نتیجه صفحه شما از رقبای شما ارائه می دهند. بهترین شیوه های فعلی جستجوگرها فاکتورهای بهینه سازی جدید اخیر مورد استفاده گوگل را در نظر می گیرند ، که شامل معیارهای جذب کاربر مانند زمان در سایت ، میزان گزاف گویی و میزان کلیک در آن است. هنگامی که گوگل تشخیص می دهد که یک صفحه وب برای مدت زمان طولانی تری مشاهده می شود و تعداد بازدیدکنندگان بیشتری با وب سایت وجود دارد ، این احتمال وجود دارد که این صفحه صفحات را با معیارهای کاربر پایین تر از رتبه بندی کند. عنوان و توضیحات دقیق و جذاب صفحه و کمک به افزایش نرخ کلیک و کاهش نرخ گزاف گویی.

سرفصل ها (سرصفحه ها)

Google از صفحات وب که بصورت بصری ساختار یافته اند ، قدردانی می کند (و پاداش می دهد). استفاده از عناوین به سازماندهی مطالب در یک صفحه کمک می کند. تقریباً مانند یک طرح کلی مقاله ، موضوعات اصلی از عناوین برجسته تر استفاده می کنند. از نظر سئو ، اینها شامل برچسب های H1 و H2 می شوند و ایده های کلان بیشتری را شناسایی می کنند. هنگامی که جزئیات بیشتر در هر مبحث بسیار بحث برانگیز مورد بحث قرار می گیرد ، این مناطق محتوا از هدرهای برجسته تر مانند H3 و H4 استفاده می کنند. استفاده صحیح از برچسب های هدر برای رتبه بندی بسیار مهم است. من بیش از یک بار با تغییر دادن H1 در صفحه اصلی ، پیشرفت چشمگیر در رتبه بندی وب سایت را تجربه کرده ام. ارائه دهندگان خدمات SEO می دانند که چگونه می توانند از عناوین بهینه شده و استفاده کنند تا به رتبه های گوگل کمک کنند

در محتوای صفحه

محتوای (متن) یک صفحه وب برای رتبه بالقوه برای آن صفحه بسیار مهم است. همانطور که گفته شد ، Google معیارهای استفاده از بازدیدکنندگان مانند زمان در صفحه و نرخ گزاف گویی را ردیابی می کند. اگر شرکت خدمات سئو حرفه ای شما به سادگی عناوین ، توضیحات متا و عناوین را برای بهبود رتبه بندی بهینه می کند ، ممکن است این پیشرفت های رتبه بندی کوتاه مدت باشد.

درنهایت ، محتوای درون صفحه باید ارزش بازدید کننده را فراهم کند. به عنوان مثال ، لیست کردن ساده خدمات کسل کننده است. هنگامی که یک مزایا یا ارزش آن خدمات به مشتری بالقوه نیز ارائه می شود ، این صفحه برای بازدید کننده اهمیت بیشتری می یابد. هنگامی که این صفحه مختصر است ، دارای یک طرح جذاب است و از رسانه های غنی (فیلم ها ، گرافیک ها و غیره) استفاده می کند که مشارکت بازدید کنندگان را بهبود می بخشد ، پس از آن رتبه بندی قدرت ماندگاری بیشتری دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد SEO در صفحه ، لطفاً به مقاله سام فهرست و راهنمای چک بهینه سازی سم وارن سام مراجعه کنید .

...

3. سئو خارج از صفحه: اجرای عناصر بهینه سازی مربوط به خود صفحه نیست.

تکنیک های سئو خارج از صفحه به افزایش قدرت دامنه وب سایت کمک می کند ، این یک سنجش از اعتبار وب سایت و "توانایی" رتبه خوب است. در حالی که SEO در یک وب سایت قرار دارد تا با کمک به موتورهای جستجو بتواند معنای معنایی یک وب سایت و صفحات وب آن را در رتبه بندی شرایط جستجو قرار دهد ، سئو خارج از صفحه به افزایش اقتدار یک وب سایت و تفسیر گوگل از آنچه وب سایت ها باید در رتبه اول باشد کمک می کند. از دیگران.

رسانه های اجتماعی

استفاده از رسانه های اجتماعی به ایجاد آگاهی از برند و پتانسیل بازدید کنندگان وب سایت کمک می کند. هرچه وب سایت در رسانه های اجتماعی مشارکت داشته باشد ، احتمال مراجعه کاربران رسانه های اجتماعی از وب سایت بیشتر می شود. از آنجایی که مربوط به سئو خارج از صفحه است ، اولویت گوگل ارائه محتوای با کیفیت به کاربران خود است. در میان بهترین شاخص های کیفیت محتوای ، فرکانس اشتراک گذاری مطالب بصورت آنلاین است. بازاریابی رسانه های اجتماعی راهی عالی برای تشویق به اشتراک گذاری محتوای وب سایت است.

بک لینک

در قلب الگوریتم رتبه بندی گوگل بک لینک ها قرار دارند. برای Google ، بک لینک از یک وب سایت به وب سایت مشابه مراجعه به کلمات از دهان است. هرچه تعداد وب سایت ها بیشتر مراجعه کننده (بک لینک) دریافت کنند ، گوگل بیشتر وب سایت را مناسب می داند و متعاقباً ، رتبه بندی وب سایت را نیز بیشتر می کند. از آنجا که بک لینک برای اقتدار دامنه و رتبه بندی خوب بسیار مهم است ، تمایل دارد منطقه ای با بیشترین سوء استفاده از نظر اسپم نیز باشد.

اگر یک آژانس سئو از بهترین روشهای SEO برای ایجاد پیوند استفاده نمی کند ، ممکن است آنها فقط روی تعداد لینک دهنده متمرکز شوند. کیفیت بک لینک ها برای بهبود رتبه بندی مهم تر است. یک بک لینک با کیفیت خوب از یک وب سایت معتبر و معتبر بهتر از 10 و شاید حتی 100 لینک بی کیفیت نیز هست. نکته اصلی برای دستیابی به بک لینک های با کیفیت خوب ، تهیه محتوای ارزشمند در وب سایت شماست که ممکن است دیگران از طریق وب سایت خود به اشتراک بگذارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو خارج از صفحه ، لطفاً به مقاله 11 Mustaasam Saleem تکنیک های سئو هوشمند خارج از صفحه که باید در حال حاضر استفاده کنید مراجعه کنید .

...

4. سئو ارگانیک: بهبود رتبه بندی برای منطقه اصلی "ارگانیک" در موتورهای جستجو.

سئو سازمانی ارگانیک برای مشاغل دارای تمرکز ملی و بین المللی بسیار مهم است. این نوع سئو با بهینه سازی وب سایت برای الگوریتم موتور جستجوی Google ، بر بهبود رتبه بندی در نتایج جستجوی ارگانیک (بر خلاف "local-pack") متمرکز شده است. سئو ارگانیک بهینه سازی موتورهای جستجو سنتی یا کلاسیک است که با تحقیقات کلمات کلیدی شروع می شود. اینترنت پر از مقاله هایی درباره نحوه انجام سئو ارگانیک برای بهبود رتبه بندی گوگل است. تکنیک های موجود در این شکل از خدمات جستجوگرها شامل بهینه سازی در صفحه و بهینه سازی خارج از صفحه ، از جمله مواردی مانند متا تگ و بهینه سازی عنوان صفحه ، بهینه سازی محتوای صفحه ، ساخت بک لینک و استفاده از رسانه های اجتماعی است.

Google در مقاله خود اطلاعات بیشتری درباره SEO ارگانیک ارائه می دهد: " آیا به SEO نیاز دارید؟ "

...

5- جستجوگرها محلی: بهبود رتبه بندی برای منطقه "local-pack" در موتورهای جستجو.

خدمات سئو محلی برای مشاغل متکی به مشتریان محلی / منطقه ای بسیار مهم است. جستجوگرها با هدف موقعیت مکانی جدیدتر از بهینه سازی جستجوی ارگانیک عمومی است. بهینه سازی برای رتبه بندی های محلی بر یافتن درون بسته محلی ، منطقه در نتایج Google است که نقشه ای را با سه لیست از مشاغل محلی نشان می دهد. منطقه لیست های محلی فرصتی بزرگ برای مشاغل کوچکتر است که به مشتریان محلی متکی هستند. تکنیک های SEO که برای بهینه سازی وب سایت محلی استفاده می شود متفاوت از SEO ارگانیک است. رستوران ها ، تعمیرگاه های اتومبیل ، برق و لوله کش نمونه هایی از انواع مشاغلی است که از SEO محلی بهره می برد.

درباره مقاله SEO محلی با مقاله Bright Local " SEO محلی چیست؟ "

6. سئو صوتی: بهبود رتبه بندی برای جستجوی صوتی.

بهینه سازی جستجوی صوتی جدیدترین شکل بهینه سازی موتور جستجو است. اکثر مردم ترجیح می دهند از جستجوی صوتی نسبت به تایپ کردن استفاده کنند ، به همین دلیل پیش بینی می شود که جستجوی صوتی تا سال 2020 بیش از 50٪ کل جستجوها باشد. اولویت های بهینه سازی جستجوی صوتی شامل داشتن یک وب سایت سریع (زمان بارگذاری صفحه زیر 4 ثانیه) ، SSL است. رمزگذاری وب سایت امنیتی ، و سؤال کاملاً مشخص و پاسخ تقریباً 30 کلمه یا کمتر.

برایان دین در Backlinko در مقاله خود " ما 10،000 نتیجه خانه Google را تجزیه و تحلیل کردیم. این چیزی است که ما در مورد جستجوگر صوتی آموخته ایم . "

...

7. مدیریت اعتبار

بخش مهم دیگری از خدمات بهینه سازی جستجو که یک شرکت جستجوگرهای حرفه ای باید ارائه دهد خدمات مدیریت شهرت آنلاین است. اکثر کاربران اینترنت بررسی های آنلاین را در تصمیم گیری خرید مفید می دانند. شاید مشهورترین بررسی های آنلاین بررسی هایی از آمازون باشد. بررسی محصولات از خریداران واقعی برای مشتریان بالقوه که در مورد محصولات تحقیق می کنند بسیار مفید است.

مشابه بررسی محصولات ، بررسی شرکت و خدمات برای افرادی که به دنبال استخدام یک شرکت برای انجام خدمات هستند مفید است. این نوع بررسی ها هم به سازمان کمک می کند و هم آسیب می زند. شرکت هایی که بررسی های مطلوب دارند ، احتمال استخدام بیشتر از شرکت هایی که بررسی ضعیفی دارند ، دارند. خدمات مدیریت اعتبار اعتبار ضمن ارتقاء نظرات منفی ، به ارتقاء نظرات مثبت کمک می کند. بخش مهمی از خدمات نمایندگی سئو کمک به مشتریان برای پاسخگویی مطلوب به بررسی های آنلاین است.

مقاله "الکساندر فلپس" مدیریت اعتبار - 5 راه برای ساختن نام تجاری شما و 5 راه برای جلوگیری از تخریب آن ".

...

8- بازاریابی موتور جستجو

خدمات بازاریابی موتور جستجو به بهبود دید کلی آنلاین وب سایت سازمان کمک می کند. بین تعداد برداشتهایی که یک شرکت و کسب کسب و کار جدید دریافت می کند ، ارتباط مستقیمی وجود دارد. با آشنایی بیشتر کاربران اینترنتی با یک مارک و وب سایتشان ، شاهد افزایش فعالیت و تعامل با وب سایت هستیم. بازاریابی جستجو به افزایش آگاهی از برند ، ترافیک وب سایت و نرخ تبدیل کمک می کند.

ویکی پدیا اطلاعات بیشتری در مورد بازاریابی موتورهای جستجو و تاریخچه آن ارائه می دهد .

خدمات سئو aztekweb

البته ، شما می خواهید تا آنجا که ممکن است از موتورهای جستجوگر مانند گوگل ، یاهو و بینگ به سایت خود هدایت کنید. به همین دلیل بسیاری به آژانس های بازاریابی دیجیتال مراجعه می کنند که در بهینه سازی موتور جستجو یا خدمات سئو تخصص دارند .

این می تواند گیج کننده و حتی کمی مرموز باشد که "خدمات سئو" به چه معناست ، چه چیزی را شامل می شود و چگونه می توان اندازه گیری کرد. به عبارت ساده تر ، هدف سئو این است که با اطمینان از اینکه سایت (یا صفحه) شما در صفحات نتیجه موتور موتور جستجو (SERP) به حداکثر می رساند ، تعداد بازدید کنندگان با کیفیت به سایت خود (یا صفحات مشخص در سایت شما) را به حداکثر برساند. برای مجموعه خاصی از کلمات کلیدی در اینجا پنج بخش اصلی خدمات SEO شامل موارد زیر است:

سئو فنی

هنگام ساختن وب سایت ، مهم است که نه تنها به محتوا و طراحی توجه کنید ، بلکه به جزئیات فنی "پشت صحنه" نیز توجه کنید که می تواند سایت شما را در جستجو بسیار تحت تأثیر قرار دهد. سئو فنی شامل چندین عنصر است که موتورهای جستجو هنگام رتبه بندی یک وب سایت در نظر می گیرند ، از جمله:

 • سرعت صفحه
 • پیوندهای شکسته (داخلی و خارجی).
 • خطاهای خزیدن
 • دوستی با موبایل.
 • دسترسی به نقشه سایت

هنگامی که به آن رسیدگی کرد ، به یک شرکت نیاز دارید که درک کند چگونه یک وب سایت را در پشت صحنه بهینه سازی کرده و توضیح دهد که چگونه هر عامل می تواند بر توانایی سایت برای هدایت ترافیک جستجو تأثیر بگذارد.

سئو در صفحه

SEO موجود در صفحه بر تجربه کاربر و بهینه سازی محتوای صفحه برای کلمات کلیدی مرتبط متمرکز شده است. نوشتن محتوای عالی وب سایت به معنای ازدواج با مطالب قانع کننده و مرتبط با کاربر با کلمات کلیدی غنی است که توسط موتورهای جستجو پیدا می شود.

فرایند بهینه سازی سئو در صفحه شامل:

 • تحقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط که دارای حجم جستجوی قوی هستند.
 • اطمینان از محتوای درون صفحه ، پرس و جو و قصد جستجوی کاربر را برآورده نمی کند.
 • ایجاد پیوندهای داخلی از صفحه به صفحه دیگر برای ایجاد ارتباطات محکم بین محتوا.
 • تعادل بین پیوندهای داخلی با پیوندهای خروجی مرتبط و معتبر.
 • اطمینان از محتوا در صفحه به خوبی و منظم ساختار یافته برای موتورهای جستجو است.

بهینه سازی خارج از سایت

بهینه سازی خارج از سایت در درجه اول بر ایجاد لینک از سایتهای معتبر و مرتبط متمرکز است. ساختمان پیوند دارای دو مزیت اصلی است: رانندگی در ترافیک به وب سایت و مهمتر از همه ، نشان دادن موتورهای جستجو که وب سایت شما معتبر است. پیوندها از دیگر سایتهای معتبر (به خصوص سایتهای .edu ، .org یا .gov) مانند تمبر تأیید آن سایتها است که محتوای شما با ارزش است.

ایجاد لینک می تواند شامل چندین تاکتیک مختلف از جمله دستیابی به لیست در دایرکتوری ها ، انتشار مطالب در سایت های دیگر ، پاسخ دادن به سوالات در انجمن های اجتماعی یا پرسش و پاسخ و موارد دیگر باشد.

روند ساخت لینک شامل موارد زیر است:

 • تحقیق در مورد فرصت های ارزشمند برای دسترسی به ساختمان لینک.
 • اولویت بندی فرصت ها بر اساس زمان ، تلاش و ارزش بازگشتی انتظار می رود.
 • راهبردهای ارتباطی (مانند ایمیل ، ارسال ها ، بحث در انجمن و غیره).
 • پیگیری پیوندهای ورودی جدید ایجاد شده است.

سئو محلی

SEO محلی با بسیاری از روشهای فوق SEO مرتبط است و خصوصاً برای مشاغل محلی یا منطقه ای و همچنین برای مشاغل دارای مکانهای آجر و خمپاره مهم است.

SEO محلی قصد دارد در مکانهایی که به شما ارائه می دهند در معرض جستجوی کسب و کار خود قرار بگیرید. به عنوان مثال ، ممکن است یک دندانپزشک محلی بخواهد در نتایج جغرافیایی در منطقه جغرافیایی که در آن خدمت می کنند ، نتیجه جستجو را نشان دهد. این فراتر از نتایج جستجوی ساده است ، زیرا برای رتبه بندی خوب در نتایج نقشه ها مهمتر شده است.

تاکتیک های مربوط به SEO محلی شامل موارد زیر است:

 • با اطمینان از اینکه سازمان شما در اکثر مکانهای برجسته (به ویژه Google) دارای لیست است.
 • اطمینان از سازگاری لیست های شما در کلیه کانال ها و سایت ها.
 • بهینه سازی سایت و محتوای خود با استفاده از کلمات کلیدی خاص محلی ، مانند نام های شهر یا ایالت ها ، در صورت امکان.
 • ایجاد پیوند با دایرکتوری های محلی ، سازمانهای تجاری و گروههای مرتبط.

مانیتورینگ سئو

دیدن نتایج حاصل از جستجوگرها چقدر طول می کشد؟ متأسفانه ، پاسخ کاملی برای آن سوال وجود ندارد. برخی از استراتژی های جستجوگرها اگر چند هفته نباشند ، نتایج را طی چند ماه به نتیجه می رسانند. در مورد دیگران ، به ویژه در صنایع رقابتی ، در صورت طولانی تر شدن نتایج ممکن است چندین ماه طول بکشد.

از آنجا که شرکت SEO شما در افزایش دید موتور جستجوگر شما تلاش می کند ، باید در معیارهای عملکرد مناسب سئو توجه داشته باشید . در آزتک ، ما گزارش ماهانه ارائه می دهیم تا پیشرفتی را که نشان می دهد و چگونگی تأثیرگذاری بر تجارت شما نشان دهد. به یاد داشته باشید که رتبه بالاتر عالی است ، اما اگر موفقیت تجاری دیگری را به دنبال نداشته باشد ، ممکن است موارد دیگری در دست باشد.

به خدمات SEO نیاز دارید؟

بیش از 200 عامل مؤثر بر رتبه بندی موتورهای جستجو وجود دارد . ناگفته نماند ، گوگل الگوریتم خود را تقریباً نه بار در روز به روز می کند . هنگامی که با آزتک کار می کنید ، خدمات SEO ما شامل ایجاد یک استراتژی برای کمک به شما در مواجهه با موتور جستجو و تولید نتایج تجاری می شود. هدف ما این است که مشتریان خود را به روز و درمورد تمام تاکتیکهایی که ما برای بهبود نتایج موتورهای جستجو استفاده می کنیم ، به روز نگه دارد. ما شما را به بهترین روش ها برای بهبود سئو و نحوه استفاده از این تکنیک ها برای بهبود ترافیک و تبدیل بازدید کنندگان بیشتر در وب سایت خود آموزش خواهیم داد.

خدمات سئو میموس

انجام خدمات سئو سایت به سبک میموس: ما کمک می کنیم کسب و کارها روی سئو به درستی سرمایه گذاری کنند، برای اینکار تحقیق کلمه کلیدی انجام میدهیم، ما با استراتژی سئو کلاه سفید به کسب و کارها کمک می کنیم روی بازاریابی مشتریان و پیدا کردن مخاطب از کانال های جستجو سایتی عالی برای مخاطب طراحی کنند، در یک جمله ما با انجام خدمات سئو SEO در سال 2020، به شما کمک میکنیم با شناخت درست مخاطب و داشتن استراتژی های اختصاصی در صنعت خود نفر اول گوگل باشید…:

روزانه در گوگل 3.5 میلیارد جستجو انجام می شود، 90 هزار سایت به زبان پارسی و وردپرس راه اندازی شده و همینطور بیشتر از 50 میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند، پس باید جایی حضور پیدا کنید که مشتریان در آنجا پرسه می زنند؛ همان صفحه اول گوگل. گرفتن صفحه اول گوگل بسیار ساده است اگر یک استراتژی برای سئو داشته باشید و با برنامه ای هدفمند سایت خود را بهینه سازی کنید…

آمار ها نشان از گرایش گسترده مردم به اینترنت و جستجو است، به طوری که از هر 5 نفر 4 نفرشان دوست دارند خریدشان را اینترنتی انجام دهند، اکنون که ایرانیان بیشتر از 50 میلیون تلفن همراه متصل به اینترنت دارند، بزرگ ترین بازار مصرف کننده را برای کسب و کارهای آنلاین تشکیل میدهند. برای دسترسی به بزرگ ترین بازار چاره ای ندارید جز حضور در صدر نتایج گوگل

 
اکانت های قانونی و ترکیبی بازی ps4...
ما را در سایت اکانت های قانونی و ترکیبی بازی ps4 دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهران مدیری game09 بازدید : 1082 تاريخ : چهارشنبه 6 فروردين 1399 ساعت: 0:35